satın almak BYCHPS ile AS1119-BWLT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 36-WLCSP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 36-UFBGA, WLCSP |
| Diğer isimler: | 183210006 AS1119-BWLTTR AS1119BWLT |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AS1119-BWLT |
| arayüzey: | I²C |
| Ekran tipi: | LED |
| Rakamlar veya Karakterler: | - |
| Açıklama: | IC LED 144CH DRIVER 36WLCSP |
| Güncel - Tedarik: | 4mA |
| yapılandırma: | Dot Matrix |
| Email: | [email protected] |