satın almak BYCHPS ile B32560J6223J289
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 400V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 200V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm) |
| Dizi: | SilverCap™ B32560 |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | 2-DIP |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B32560J6223J289 |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.022µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Açıklama: | CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC 2DIP |
| kapasitans: | 0.022µF |