satın almak BYCHPS ile B32653A3474J
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) |
| Dizi: | B32653 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | B32653A3474J000 B32653A3474J000-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B32653A3474J |
| kurşun Aralığı: | 0.886" (22.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.47µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.47µF |