satın almak BYCHPS ile B32654A4225K189
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 400V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 200V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm) |
| Dizi: | B32654 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B32654A4225K189 |
| kurşun Aralığı: | 1.083" (27.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.846" (21.50mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2.2µF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC RADIAL |
| kapasitans: | 2.2µF |