satın almak BYCHPS ile B32656S2104K565
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 800V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | Screw Terminals |
| Boyut / Boyut: | 1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm) |
| Paket / Kutu: | Rectangular Box |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B32656S2104K565 |
| kurşun Aralığı: | 0.866" (22.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| Özellikler: | Low ESL |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.1µF ±10% Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 15 mOhm |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.1UF 10% 2KVDC QC TERM |
| kapasitans: | 0.1µF |