satın almak BYCHPS ile B37979N1100J000
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Kalınlığı (Max): | - |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) |