satın almak BYCHPS ile B41851A5228M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 25V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | - |
| Dizi: | B41851 |
| titrek elektrik akımı: | 1.09A @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 495-6053 B41851A5228M-ND B41851A5228M000 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B41851A5228M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2200µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 140 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 140 mOhm @ 120Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL |
| kapasitans: | 2200µF |