satın almak BYCHPS ile B41895A5228M000
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 25V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Dizi: | B41895 |
| titrek elektrik akımı: | 2.56A @ 100kHz |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | B41895A5228M |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 28 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B41895A5228M000 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | 29 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2200µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 33 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 33 mOhm @ 10kHz |
| Açıklama: | CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL |
| kapasitans: | 2200µF |