satın almak BYCHPS ile B43457A4688M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 350V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Dizi: | B43457 |
| titrek elektrik akımı: | 12.8A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Diğer isimler: | 495-6405 B43457A4688M-ND B43457A4688M000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B43457A4688M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 1.248" (31.70mm) |
| Empedans: | 22 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 5.677" (144.20mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 6800µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 18 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW |
| kapasitans: | 6800µF |