satın almak BYCHPS ile B43458A4189M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 350V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 3.583" Dia (91.00mm) |
| Dizi: | B43458 |
| titrek elektrik akımı: | 38A @ 100Hz |
| Diğer isimler: | B43458A4189M000 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| Üretici parti numarası: | B43458A4189M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 1.248" (31.70mm) |
| Empedans: | 7 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 8.740" (222.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 18000µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 5 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW |
| kapasitans: | 18000µF |