satın almak BYCHPS ile B43504A9476M87
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 400V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Dizi: | B43504 |
| titrek elektrik akımı: | 390mA @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Snap-In |
| Diğer isimler: | B43504A9476M 87 B43504A9476M087 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B43504A9476M87 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 2.31 Ohm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.071" (27.20mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 47µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.86 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 1.86 Ohm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 47UF 20% 400V SNAP |
| kapasitans: | 47µF |