satın almak BYCHPS ile B43504G2108M82
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 200V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Dizi: | B43504 |
| titrek elektrik akımı: | 2.5A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Diğer isimler: | B43504G2108M 82 B43504G2108M082 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B43504G2108M82 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 180 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 2.055" (52.20mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1000µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 140 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP |
| kapasitans: | 1000µF |