satın almak BYCHPS ile B43697A5106Q9
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | -10%, +30% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm) |
| Dizi: | B43697 |
| titrek elektrik akımı: | 480mA @ 10kHz |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Diğer isimler: | B43697A5106Q009 |
| Üretici parti numarası: | B43697A5106Q9 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 4.3 Ohm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10µF 450V Aluminum Capacitors Axial, Can 11 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 11 Ohm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 10UF 450V AXIAL |
| kapasitans: | 10µF |