satın almak BYCHPS ile BAS45A,133
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1V @ 100mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 125V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-34 |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q101 |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 1.5µs |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | DO-204AG, DO-34, Axial |
| Diğer isimler: | 1727-2083-1 568-11774-1 568-11774-1-ND 568-12216-1-ND |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 175°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BAS45A,133 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 125V 250mA Through Hole DO-34 |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 125V 250MA DO34 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 500nA @ 125V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 250mA |
| Vr, F @ Kapasitans: | 4pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |