BFC230361683
Parça Numarası:
BFC230361683
Üretici firma:
Angstrohm / Vishay
Açıklama:
CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Veri Sayfası:
BFC230361683.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile BFC230361683
Garanti ile satın alın
Özellikler
Gerilim Oylama - DC:630V
Gerilim Oylama - AC:160V
Hata payı:±10%
Sonlandırma:PC Pins
Boyut / Boyut:0.492" L x 0.217" W (12.50mm x 5.50mm)
Dizi:MKT303
paketleme:Bulk
Paket / Kutu:Radial
Diğer isimler:222230361683
Çalışma sıcaklığı:-55°C ~ 105°C
bağlantı Tipi:Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi:15 Weeks
Üretici parti numarası:BFC230361683
kurşun Aralığı:0.394" (10.00mm)
Yükseklik - Oturmalı (Max):0.406" (10.30mm)
Özellikler:Long Life
Genişletilmiş Açıklama:0.068µF ±10% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):-
Dielektrik malzeme:Polyester, Metallized
Açıklama:CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
kapasitans:0.068µF