satın almak BYCHPS ile BFC230362474
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 630V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.024" L x 0.303" W (26.00mm x 7.70mm) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222230362474 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | BFC230362474 |
| kurşun Aralığı: | 0.886" (22.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.614" (15.60mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.47µF ±5% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.47µF |