satın almak BYCHPS ile BFC233626104
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 630V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 310V |
| Hata payı: | ±20% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) |
| Dizi: | MKP336 2 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222233626104 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 110°C |
| Üretici parti numarası: | BFC233626104 |
| kurşun Aralığı: | 0.591" (15.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Özellikler: | X2 Safety Rated |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.1µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.1µF |