satın almak BYCHPS ile BFC233810334
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 440V |
| Hata payı: | ±20% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) |
| Dizi: | MKP338 1 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 2222 338 10334 222233810334 BC1582 BFC2 338 10334 BFC2 338 10334 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC233810334 |
| kurşun Aralığı: | 1.083" (27.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.906" (23.00mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.33µF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.33UF 20% 1KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.33µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |