satın almak BYCHPS ile BFC233843155
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 800V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 300V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.220" L x 0.591" W (31.00mm x 15.00mm) |
| Dizi: | MKP338 4 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222233843155 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | BFC233843155 |
| kurşun Aralığı: | 1.083" (27.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| Özellikler: | X2 Safety Rated |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.5µF ±10% Film Capacitor 300V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 1.5UF 10% 800VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1.5µF |