satın almak BYCHPS ile BFC237146124
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) |
| Dizi: | MKT371 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222237146124 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | BFC237146124 |
| kurşun Aralığı: | 0.300" (7.62mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Özellikler: | Long Life |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.12µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.12µF |