satın almak BYCHPS ile BFC241613903
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 63V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 25V |
| Hata payı: | ±2% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) |
| Dizi: | MKP416 |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 2222 416 13903 222241613903 BFC2 416 13903 BFC2 416 13903 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 23 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC241613903 |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.039µF ±2% Film Capacitor 25V 63V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.039UF 2% 63VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.039µF |
| Uygulamalar: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |