satın almak BYCHPS ile BK/S501-V-250-R
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Boyut / Boyut: | 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) |
| Dizi: | S501 |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 5mm x 20mm (Axial) |
| Diğer isimler: | BK-S501-V-250-R |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 0.027 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BK/S501-V-250-R |
| sigorta Tipi: | Cartridge, Ceramic |
| Açıklama: | FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM |
| DC Soğuk Direnci: | 4.4 Ohm |
| Güncel Beğeni: | 250mA |
| Renk: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 1.5kA |
| Onaylar: | BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE |
| Email: | [email protected] |