satın almak BYCHPS ile BLF2425M9LS30J
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Deney: | 32V |
|---|---|
| Gerilim - Anma: | 65V |
| transistör Türü: | LDMOS |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT1135B |
| Dizi: | - |
| Güç çıkışı: | 30W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-1135B |
| Diğer isimler: | 934069037118 |
| Sesli figür: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BLF2425M9LS30J |
| Kazanç: | 18.5dB |
| Sıklık: | 2.45GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | RF Mosfet LDMOS 32V 20mA 2.45GHz 18.5dB 30W SOT1135B |
| Açıklama: | RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT1135B |
| Güncel Beğeni: | - |
| Güncel - Deney: | 20mA |
| Email: | [email protected] |