satın almak BYCHPS ile BQ24721RHBRG4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 24V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-VQFN (5x5) |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | Current |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 3 ~ 4 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | BQ24721RHBRG4 |
| arayüzey: | I²C |
| Hata Koruması: | Over Current |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Multi-Chemistry 32-VQFN (5x5) |
| Açıklama: | IC SYNC BATT PACK CHARGER 32-QFN |
| Mevcut - Şarj Etme: | - |
| Güncel şarj - Max: | - |
| Akü Paketi Voltajı: | 19.2V (Max) |
| pil Kimya: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |