satın almak BYCHPS ile BSP60,115
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 45V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 1.3V @ 500µA, 500mA |
| transistör Türü: | PNP - Darlington |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-223 |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q101 |
| Güç - Max: | 1.25W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-261-4, TO-261AA |
| Diğer isimler: | 1727-5429-2 568-6878-2 568-6878-2-ND 933986350115 BSP60 T/R BSP60 T/R-ND BSP60,115-ND BSP60115 |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BSP60,115 |
| Frekans - Geçiş: | 200MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP - Darlington 45V 1A 200MHz 1.25W Surface Mount SOT-223 |
| Açıklama: | TRANS PNP DARL 45V 1A SOT223 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 2000 @ 500mA, 10V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 50nA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |