satın almak BYCHPS ile BSR33,115
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 80V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 500mV @ 50mA, 500mA |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-89-3 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 1.35W |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | TO-243AA |
| Diğer isimler: | 1727-5428-6 568-6877-6 568-6877-6-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BSR33,115 |
| Frekans - Geçiş: | 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 1A 100MHz 1.35W Surface Mount SOT-89-3 |
| Açıklama: | TRANS PNP 80V 1A SOT89 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 100 @ 100mA, 5V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |