satın almak BYCHPS ile CD1408-FU1800
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 2.5V @ 1A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 800V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 1408 |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 35ns |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Chip, Concave Terminals |
| Diğer isimler: | CD1408-FU1800DKR |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 175°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CD1408-FU1800 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 800V 1A Surface Mount 1408 |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 800V 1A 1408 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 5µA @ 800V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 1A |