satın almak BYCHPS ile CMF-0100
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Boyut / Boyut: | 0.689" L x 0.630" W (17.50mm x 16.00mm) |
| Dizi: | CMF |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Vertical, 4 PC Pin |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| Satır Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 24 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CMF-0100 |
| İndüktans @ Frekans: | 10mH @ 1kHz |
| Empedans @ Frekansı: | - |
| Yükseklik (Max): | 0.807" (20.50mm) |
| filtre Türü: | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke 450mA DCR 1.36 Ohm |
| Açıklama: | COMMON MODE CHOKE 10MH 450MA 2LN |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 1.36 Ohm |
| Kart Kalınlığı (mm): | 450mA |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |