satın almak BYCHPS ile CTA16-1200CW
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 1200V (1.2kV) |
|---|---|
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 1.3V |
| triyak Tipi: | Alternistor - Snubberless |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220AB |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-220-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Üretici parti numarası: | CTA16-1200CW |
| Genişletilmiş Açıklama: | TRIAC Alternistor - Snubberless 1200V (1.2kV) 16A Through Hole TO-220AB |
| Açıklama: | TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 16A |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 160A, 168A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 35mA |
| Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max): | 35mA |
| yapılandırma: | Single |
| Email: | [email protected] |