satın almak BYCHPS ile CY74FCT16373CTVRE4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-TVSOP |
| Dizi: | 74FCT |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 48-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| çıkış Tipi: | Tri-State |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | CY74FCT16373CTVRE4 |
| Mantık türü: | D-Type Transparent Latch |
| bağımsız Devreler: | 2 |
| Genişletilmiş Açıklama: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 48-TVSOP |
| Açıklama: | IC 16BIT TRANSP D LATCH 48TVSOP |
| Gecikme Zamanı - Yayılım: | 2ns |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 32mA, 64mA |
| Devre: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |