satın almak BYCHPS ile DGD2104AS8-13
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 10 V ~ 20 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SO |
| Dizi: | - |
| Yükseliş / Düşme Saati (Tip): | 100ns, 50ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | DGD2104AS8-13DITR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| giriş Frekansı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | DGD2104AS8-13 |
| Mantıksal Gerilim - VIL, VIH: | 0.8V, 2.5V |
| Giriş tipi: | Non-Inverting |
| Yüksek Taraf Gerilim - Max (Önyükleme): | 600V |
| Kapı Tipi: | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Genişletilmiş Açıklama: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SO |
| Sürülen Yapılandırma: | Half-Bridge |
| Açıklama: | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO |
| Akım - Tepedeki Çıkış (Kaynak, Evye): | 210mA, 360mA |