satın almak BYCHPS ile DMT5015LFDF-7
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 2V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Maks.): | ±16V |
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-UDFN2020 (2x2) |
| Dizi: | - |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 15 mOhm @ 8A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 820mW (Ta) |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-UDFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | DMT5015LFDF-7DITR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DMT5015LFDF-7 |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 902.7pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 14nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 50V 9.1A (Ta) 820mW (Ta) Surface Mount 6-UDFN2020 (2x2) |
| Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı): | 4.5V, 10V |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 50V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 50V 9.1A 6DFN |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 9.1A (Ta) |
| Email: | [email protected] |