satın almak BYCHPS ile DS1100U-300+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Artım dokunun: | 60ns |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uMAX |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Diğer isimler: | DS1100U300 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Musluklar / Adımlar Sayısı: | 5 |
| Bağımsız gecikmeler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DS1100U-300+ |
| Görev, işlev: | Nonprogrammable |
| Genişletilmiş Açıklama: | Delay Line IC Nonprogrammable Tap 300ns 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |