satın almak BYCHPS ile DS25BR150TSDX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Buffer, ReDriver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-WSON (3x3) |
| Sinyal Koşullandırma: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Çıktı: | LVDS |
| Diğer isimler: | DS25BR150TSDX DS25BR150TSDX-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | DS25BR150TSDX/NOPB |
| Giriş: | CML, LVDS, LVPECL |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, ReDriver 1 Channel 3.125Gbps 8-WSON (3x3) |
| Açıklama: | IC REDRIVER LVDS 1CH 8WSON |
| Gecikme süresi: | 350ps |
| Veri Hızı (Maks.): | 3.125Gbps |
| Güncel - Tedarik: | 27mA |
| Kapasitans - Giriş: | 1.7pF |
| Uygulamalar: | LVDS |
| Email: | [email protected] |