satın almak BYCHPS ile ECE-T2AA123FA
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Dizi: | T-HA |
| titrek elektrik akımı: | 6.44A @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Diğer isimler: | ECET2AA123FA P10653 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ECE-T2AA123FA |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.886" (22.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 3.150" (80.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 12000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 21 mOhm 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 21 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM 12000UF 20% 100V SNAP |
| kapasitans: | 12000µF |