satın almak BYCHPS ile ECH-S1H124JZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 50V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.571" L x 0.256" W (14.50mm x 6.50mm) |
| Dizi: | ECHS(Z) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | ECHS1H124JZ PS1H124J |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ECH-S1H124JZ |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.528" (13.40mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.12µF ±5% Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Açıklama: | CAP FILM 0.12UF 5% 50VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.12µF |
| Uygulamalar: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |