satın almak BYCHPS ile ECK-A3F122KBP
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 3000V (3kV) |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | - |
| sıcaklık Katsayısı: | Y5P (B) |
| Boyut / Boyut: | 0.571" Dia (14.50mm) |
| Dizi: | KBP |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Diğer isimler: | ECKA3F122KBP P9588 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ECK-A3F122KBP |
| kurşun Stil: | Formed Leads |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| Özellikler: | High Voltage |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1200pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc |
| Açıklama: | CAP CER 1200PF 3KV Y5P RADIAL |
| kapasitans: | 1200pF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |