satın almak BYCHPS ile ECK-D3D101KBP
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | - |
| sıcaklık Katsayısı: | Y5P (B) |
| Boyut / Boyut: | 0.276" Dia (7.00mm) |
| Dizi: | KBP |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Diğer isimler: | ECKD3D101KBP P4474A |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ECK-D3D101KBP |
| kurşun Stil: | Straight |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Özellikler: | High Voltage |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 100pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc |
| Açıklama: | CAP CER 100PF 2KV Y5P RADIAL |
| kapasitans: | 100pF |