satın almak BYCHPS ile ECQ-E10823KFB
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 125V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.827" L x 0.354" W (21.00mm x 9.00mm) |
| Dizi: | ECQ-E(F) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | ECQE10823KFB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ECQ-E10823KFB |
| kurşun Aralığı: | 0.492" (12.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.925" (23.50mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.082µF ±10% Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.082UF 10% 1KVDC RAD |
| kapasitans: | 0.082µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |