satın almak BYCHPS ile ECQ-P4154JU
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 400V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.965" L x 0.433" W (24.50mm x 11.00mm) |
| Dizi: | ECQ-P(U) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | ECQP4154JU P3490 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ECQ-P4154JU |
| kurşun Aralığı: | 0.787" (20.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.807" (20.50mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.15µF ±5% Film Capacitor 400V Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP) |
| Açıklama: | CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.15µF |
| Uygulamalar: | High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |