satın almak BYCHPS ile EL5176IY-T7
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 4.75 V ~ 11 V, ±2.38 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 1.5mV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-MSOP |
| Dönüş oranı: | 800 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | Differential |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | EL5176IY-T7 |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Differential Amplifier 1 Circuit Differential 10-MSOP |
| Açıklama: | IC OPAMP DIFF 100MHZ 10MSOP |
| Güncel - Tedarik: | 7.5mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 50mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 6µA |
| Amplifikatör Tipi: | Differential |
| -3dB Bant Genişliği: | 250MHz |
| Email: | [email protected] |