satın almak BYCHPS ile EL8200IY
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 800µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-MSOP |
| Dönüş oranı: | 200 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | EL8200IY |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 10-MSOP |
| Açıklama: | IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 10MSOP |
| Güncel - Tedarik: | 2mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 65mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 1.6µA |
| Amplifikatör Tipi: | Voltage Feedback |
| -3dB Bant Genişliği: | 200MHz |