satın almak BYCHPS ile EL9110IU-T7
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 5V |
|---|---|
| tip: | Receiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-QSOP |
| Dizi: | - |
| Protokol: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 0/1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | EL9110IU-T7 |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0/1 Receiver 16-QSOP |
| dubleks: | - |
| Açıklama: | IC RCVR/EQLZR DIFF 150MHZ 16QSOP |
| Veri hızı: | - |
| Email: | [email protected] |