satın almak BYCHPS ile ELL-6PV680M
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | V |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | PCD1738CT |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici parti numarası: | ELL-6PV680M |
| İndüktans: | 68µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 68µH Shielded Wirewound Inductor 420mA 570 mOhm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 68UH 420MA 570 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 570 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 420mA |