satın almak BYCHPS ile ELL-VEG2R2N
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | G |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | ELLVEG2R2N PCD2277TR |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ELL-VEG2R2N |
| İndüktans: | 2.2µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.25A 110 mOhm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 2.2UH 1.25A 110 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 110 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 1.25A |
| Güncel - Doygunluk: | 1.1A |