satın almak BYCHPS ile FN5040-62-86
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Nominal DC: | - |
|---|---|
| Gerilim - Nominal AC (Faz-Faz): | - |
| Gerilim - Nominal AC (Toprağa / Nötr Faz): | - |
| Gerilim - Nominal AC: | - |
| Fesih Stili: | Terminal Block |
| Dizi: | FN 5040 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FN5040-62-86 |
| İndüktans: | 850µH |
| Frekans - İşletim: | - |
| filtre Türü: | Three Phase (Delta) |
| Açıklama: | LINE FILTER 62A CHASSIS MOUNT |
| Geçerli: | 62A |
| yapılandırma: | Single Stage |
| Onaylar: | cURus |
| Uygulamalar: | Regenerative Motor Drive |
| Email: | [email protected] |