satın almak BYCHPS ile FN520-4-29
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Nominal DC: | - |
|---|---|
| Gerilim - Nominal AC (Faz-Faz): | 500V |
| Gerilim - Nominal AC (Toprağa / Nötr Faz): | 288V |
| Gerilim - Nominal AC: | - |
| Fesih Stili: | Terminal Block |
| Dizi: | FN 520 |
| Diğer isimler: | 291-424 800550 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | FN520-4-29 |
| İndüktans: | - |
| Frekans - İşletim: | - |
| filtre Türü: | Three Phase (Delta) |
| Açıklama: | LINE FILTER 4A CHASSIS MOUNT |
| Geçerli: | 4A |
| yapılandırma: | Single Stage |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | Regenerative Motor Drive |
| Email: | [email protected] |