satın almak BYCHPS ile FWA-5A10F
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 150V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 150V |
| Boyut / Boyut: | 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) |
| Dizi: | FWA |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 1.6 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FWA-5A10F |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 5A 150VAC/VDC 5AG |
| Güncel Beğeni: | 5A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 100kA AC, 20kA DC |
| Onaylar: | CE, UR |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |