satın almak BYCHPS ile GTCS25-251M-R02-2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - DC (Nom) Aşırı Spark: | 250V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dizi: | GT |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2-SMD Cylinder Square End |
| Diğer isimler: | GTCS25-251M-R02-2-ND GTCS25-251M-R02-2TR RF1816-000 |
| Kutup Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | GTCS25-251M-R02-2 |
| Darbe Deşarj Akımı (8 / 20μs): | 2500A (2.5kA) |
| Kısa fail: | No |
| Genişletilmiş Açıklama: | Gas Discharge Tube 2500A (2.5kA) ±20% 2 Pole Surface Mount |
| Açıklama: | GDT 250V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT |
| Email: | [email protected] |