satın almak BYCHPS ile HA1-5104-2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | ±5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 500µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-CERDIP |
| Dönüş oranı: | 3 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| çıkış Tipi: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 19 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HA1-5104-2 |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-CERDIP |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 8MHZ 14CDIP |
| Güncel - Tedarik: | 5mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 15mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 130nA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | 8MHz |
| Email: | [email protected] |